Akční nabídky a informace

ZAVŘENO

Nebojte, jen na chvíli. Od 1. - 11. dubna máme dovolenou, odpočíváme po náročné sezóně. :) ALE! --- Víkend od 12. - 14. dubna máme ještě několik volných pokojů. Tak neváhejte a přijeďte ještě na lyžovačku a opalovačku. V Harrachově se lyžuje jako každý rok až do Velikonoc!

DÁRKOVÉ POUKAZY

Udělejte radost svým blízkým nebo přátelům. Věnujte jim pobyt v Harrachovské Haciendě. Dárkové poukazy v prodeji u nás. Po úhradě možnost zaslat poštou nebo e-mailem. *** Volejte 734 44 22 99 ***

MÁME ZREKONSTRUOVANOU RESTAURACI

Už jste u nás byli? Přijeďte znovu a těšte se do naší nově zrekonstruované restaurace. Ještě jste u nás nebyli? Budete určitě spokojeni také. Díky designové úpravě jsme interiér zútulnili a to především pro ranní bufet a také zintimnili a to naopak pro večerní posezení. Restauraci můžete v případě dohody využívat jako společenskou místnost.

CHTĚJTE SLEVU

Rezervujte napřímo! Pokud rezervaci ubytování provedete přímo přes náš penzion e-mail: info@harrachovskahacienda.cz nebo tel.: +420 734 44 22 99, získáte od nás slevu 10% z aktuálních cen! Využijte tuto skvělou příležitost!